UNiStation


Komórki macierzyste tłuszczu – SVF (koncentrat komórek warstwy stromalnej tłuszczu)

Komórki macierzyste pochodzenia tłuszczowego – ADSC- posiadają zdolność nieograniczonej proliferacji (dzielenia się) oraz możliwość różnicowania się i tworzenia rozmaitych tkanek takie właściwości w połączeniu z dużą dostępnością materiału z którego są pozyskiwane, dają ogromny potencjał działania w zakresie regeneracji i naprawy tkanek.

UNiStation
UNiStation to separator komputerowy umożliwiający wykonanie zautomatyzowanych „one button” procedur preparatyki tłuszczu oraz krwi (przetwarzanie grawitacyjne, termiczne oraz enzymowanie). Technologia ta pozwala na be
zpieczną i wygodną separację ADSC- komórek macierzystych pochodzenia tłuszczowego do postaci koncentratu SVF- komórek warstwy stromalnej tkanki tłuszczowej oraz produktów krwiopochodnych.
UNiStation pozwala na jednorazowe przetworzenie od 50 do 800 ml aspiratu tkanki tłuszczowej i uzyskanie od 5  do 40 ml SVF oraz przetworzenie od 20 do 160 ml krwi pacjenta i uzyskaniu miniumum 4 ml koncentratu PRP jako aktywatora.

Zastosowanie systemu UNiStation zawierającego komórki macierzyste ADSC lub wysoko skoncentrowane  płytki krwi z czynnikami wzrostu wpływa na:

  • stymulację wzrostu komórek i tkanek organizmu
  • naprawę struktur ścięgien i mięśni
  • tworzenie naczyń krwionośnych
  • wspomaganie i przyspieszanie procesów gojenia

Systemy UNiStation znajdują zastosowanie w takich obszarach jak ortopedia, medycyna sportowa, chirurgia plastyczna czy medycyna estetyczna.

Umów się z przedstawicielem  Znajdź ośrodek referencyjny