O Nas


Biotechnologia dla Ciebie

ko-mac.pl

Postęp medycyny to nie tylko nowoczesna technologia, sprzęt, narzędzia i materiały. To przede wszystkim ludzie, ich wiedza i pasja. To połączenie profesjonalizmu z medycyną opartą na faktach i empatią dla pacjenta. To dostosowanie metody leczenia do pacjenta, a nie pacjenta do metody.

I jako lekarze, i jako pacjenci jesteśmy tacy sami – boimy się bólu, cierpienia, niesprawności... Jednocześnie różnimy się od siebie- zarówno podejściem do choroby, starzenia się, jak i do utraty młodzieńczej urody i sprawności. Wreszcie różnimy się genami, choć łańcuch DNA każdy z nas posiada.

Zastosowanie szeroko pojętej biotechnologii w medycynie to wyzwanie, któremu jesteśmy w stanie sprostać. Wiemy, jak trudnym jest połączenie medycyny opartej na faktach z racjonalnym podejściem ekonomicznym i zastosowaniem nowoczesnych metod leczniczych. Dlatego wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu i zapotrzebowaniu na stosowanie bardzo skutecznych i małoinwazyjnych metod leczenia opartych na wykorzystaniu materiału biologicznego pacjenta, dedykujemy współpracę najlepszym naukowcom, ekspertom i specjalistom z różnych dziedzin medycyny.

Wiemy, jakie są rzeczywiste wskazania medyczne do zastosowania komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego oraz wiemy, kiedy ich implementacja mija się z celem.

KO-MAC – FIRMA, KTÓRA ŁĄCZY RZETELNĄ WIEDZĘ Z PRAKTYKĄ.